IPTV HD SERVER ILE TANISIN

Web sitemiz genel olarak müşteri memnuniyeti politikasına kendisini adamıştır. sizlerin memnuniyeti firmamızın herzaman prensibidir.

4 senedir 2,500 den fazla abonemiz bunun en büyük kanıtıdır. Bizlere güveniniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

iptvhdserver

Sitemizden ürün alımı yaptıktan sonra 7/24 sizlere destek veriyoruz.

KREDİ KARTI ÖDEME

SONTEKLİF.COM KREDİ KARTI İLE NASIL ÖDEME YAPILIR

 

Bu anlatımımızda Sontelif üzerinden Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapılır ? Nasıl İPTV SERVER MAG SERVER CCCAM SERVER alınır ?Detaylı bir şekilde anlatacağız.

 

Anlatım Sonteklifi daha önce hiç kullanmamış olanlar yani ilk defa kullanacaklar için baştan sona detaylıca hazırlanmıştır o nedenle biraz uzun gözükebilir. Ancak eğer daha önceden Sonteklif üzerinden alışveriş yaptıysanız yapacağınız işlemler daha kısa olacaktır.

 

Not : Resimleri büyük boy görüntülemek için lütfen resimlerin üzerine mouse ile tıklayınız.

 

 

- Öncelikle size verdiğimiz ödeme linkinde sonteklife giriyoruz.

 

 

- Üyelik formu gelecektir, uygun bir şekilde bilgilerimizi girip "Üyeliği Başlat" butonuna tıklıyoruz.

 

 

- Karşımıza kişisel bilgilerimizin istendiği bir form daha gelecek, burayı da uygun ve doğru bir şekilde doldurup "Üyeliğimi aktive et" butonuna tıklıyoruz.

 

 

- Ve üyelik işlemimiz tamamlanıyor. Sağ tarafta karşılama mesajı ve üyelik adımızı görüyoruz.

-Sonra size verdiğimiz ödeme linkinden ödeme işlemine geçiiyoruz.

 

 

-Hemen Al butonuna tıklayıp devam ediyoruz.İlk alışverişimiz olduğu için bizden adres bilgilerimiz istenecektir (Daha sonraki alışverişlerimizde bu sorulmayacak) , bilgilerimizi doğru bir şekilde yazıyoruz. (Sonteklif sitesi Güvenilirdir bilgilerinizi doğru girmenizde hiç bir sakınca yoktur.

 

 

- Adres bilgilerimizi girip onayladıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa geliyor karşımıza. Buradan öncelikle Ödeme Şekli kısmından "Tek Çekim" seçeneğini seçiyoruz. Eğer taksitli almak isterseniz Tek çekimin sağındaki seçeneklerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

 

- Daha sonra alt tarafa kredi kartı bilgilerimizi doğru bir şekilde girip "Ödeme Yap" butonuna tıklıyoruz.

 

 

 - Tek çekim yapacak isek bu sayfada "Vazgeç" e tıklayıp devam ediyoruz. Taksitli ödeme yapacaksanız "Tamam"a tıklayın taksit seçenekleri gelecektir size uygun olanı seçip işleme devam edebilirsiniz. Biz tek çekim yapıp vazgeç diyoruz ve işlemimize devam ediyoruz.

 
 
 
 

- 3D Güvenlik Doğrulaması için banka sayfamıza yönleneceğiz buradan "Tamam" seçeneğine tıklayarak cep telefonumuza doğrulama kodu gönderilmesini sağlıyoruz.

 

 

- SMS ile bize gelen 3D Güvenlik Doğrulaması kodunu ve kartımızın CCV bilgilerini saşağıdaki gibi karşımıza gelen boş alanlara doğru bir şekilde dikkatlice yazarak "Tamam" butonuna tıklıyoruz.

 

 

- Eğer herhangi bir sorun yok ise herşey doğru ise aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılacağız. Bu ekran yine ilk kez alışveriş yapacaklar için geçerli. Daha önceden Sonteklif kullandıysanız bu ekranı görmeyeceksiniz.

 

 

- Buradan "Kimlik doğrulaması yapmak için tıklayın" yazan alana tıklıyoruz.

 

 

 

- Bu sayfada "Lütfen Tıklayın" yazan yere tıklayıp devam ediyoruz.

 

 

 

- Bu sayfada istenen alana Cep Telefon Numaramızı doğru bir şekilde yazıp "SMS'i Gönder" butonuna tıklıyoruz.

 
 
 
 
 
 
 

- Burada Cep Tel Numaramızı doğru yazıp yazmadığımızı kontrol etmemiz ve onaylamamız isteniyor. Doğru yazmış isek Tamam diyip devam ediyoruz.

 

 

- Cep telefonumuza doğrulama kodu gönderildiğine dair aşağıdaki gibi bir bilgilendirme penceresi geliyor. Ve hemen altındada gönderilen kodu yazacağımız alan yer alıyor. Cep telefonumuza gelen kodu bu alana doğru bir şekilde yazıp "Tamam" butonuna tıklıyoruz.Girdiğimiz doğrulama kodunu doğru girip girmediğimiz hakkında böyle bir uyarı penceresi geliyor. Doğru girmiş isek "Tamam" diyip devam ediyoruz.

 

-Ürün Satın alınmış olup 5 dakika da sizin mail adresinize gönderilecektir.Ürün mail adresine gönderildikten sonra anasayfa dan bana özel e gelip alıcı işlemlerinden satın alma işlemlerine gelip ürünü onaylayınız.

 

 

 

 

 

% 100 Müşteri Memnuniyeti

müşteri memnuniyeti

Yayınlarımızı ister bilgisayar, telefon, tablet ve istersenizde samsung, lg, panasonic, philips, vestel, beko, arçelik sony televizyonlarınızın smart uygulaması ile sorunsuz izleyebilirsiniz.

iptvserver Sizlere vereceğimiz android apk dreambox enigma2 tüm cihazlar için plugin ve smart tv ler içinde özel hazırladığımız pluginler ile sorunsuz iptv server izlemenin keyfini www.iptvHDServer.com ile yaşayın.

TAM DESTEK

×

TAM DESTEK

tam destek

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin tamamında sıradışı teknik destek anlayışımızla herzaman yanınızdayız.

Tamamıyla Dell sunucu ve Ağ ekipmanları ile donatılımış alt yapımız ile %99.9 uptime garantisi sunuyoruz.

Verilerinizin güvenliği için sunucularımızı sürekli izleriz, en yeni güncellemeleri çıktığı anda uygularız.

KURULUM BİLGİSİ

×

KURULUM BİLGİSİ

kurulum bilgisi

Siparişinizi aldıktan sonra, sizinle beraber en geç 20 dakika içinde kurulumunuzu yapıyoruz..

7/24 TEKNİK DESTEK

×

7/24 TEKNİK DESTEK

7/24 teknik destek

Siparişinizi aldıktan sonra, sizinle beraber en geç 20 dakika içinde kurulumunuzu yapıyoruz..

Alanında uzman kadromuzla 7/24 Teknik Desteğimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Dönüş en hızlı şekilde gercekleşecektir.

×

×

×

×